MAK. Felgi aluminiowe z chrakterem.


Jeśli na samochód patrzymy z boku, koła zajmują około 25% powierzchni profilu. Ten fakt pokazuje, jak wielki jest wpływ felg aluminiowych na generalny wygląd samochodu. Dowiedziono również, że chociaż koła są jednym z pięciu najważniejszych elementów dla bezpieczeństwa pojazdu, w 85% przypadków ich wybór opiera się wyłącznie na kryteriach wyglądu i estetyki. Z tego powodu MAK, niezależnie od wyjątkowej dbałości o jakość swoich produktów, systematycznie inwestuje ogromne fundusze w stylizację, jak żaden z konkurentów. MAK nie tylko współpracuje z różnymi projektantami, ale nawet nabył większość udziałów w firmie stylizacyjnej. After Design Srl projektuje wygląd przedmiotów w różnych dziedzinach od komponentów samochodowych do okularów przeciwsłonecznych i jest w stanie zaproponować sportowe, agresywne, klasyczne i futurystyczne wzory felg z nowymi rozwiązaniami, które często odbiegają od konwencji i standardów i mogą odpowiadać gustom wielu klientów. Obecnie MAK jest uważany za bardzo innowacyjną firmę, która jako jedna z kilku wyznacza trendy światowe.

Jakość

MAK otrzymał homologację UNI-EN-ISO 9002 w lutym 1998 roku, obecnie zatrudnia 62 pracowników i posiada nieruchomości o całkowitej powierzchni około 20 000 m2. Bezpośrednio po odlaniu felga testowana jest przy użyciu promieni rentgenowskich. Także testy uderzeniowe i na zmęczenie materiału są przeprowadzane jeszcze na terenie odlewni. Potem felgi wędrują do szlifierni, gdzie są obrabiane przez 12 maszyn sterowanych komputerowo. Każde koło poddawane jest testowi na szczelność. Sprawdza się też prawidłowość wszystkich wymiarów i wyważenia. Na koniec przeprowadzana jest ostateczna kontrola jakości każdej felgi. Każda sztuka ma swój unikalny numer i jest fotografowana. Pakowanie odbywa się na linii półautomatycznej. Komputerowy system skanowania rozpoznaje numer fabryczny i automatycznie metkuje każde pudełko. Wyroby MAK od lat posiadają europejski certyfikat jakości TŰV, a od początku tego roku polski certyfikat PIMOT na znak bezpieczeństwa B.

Lakier Hyper Silver

Jednym z najważniejszych atutów, które wyróżniają MAK, jest ich specjalny kolor. Powierzchnia felgi rozjaśnia samochód delikatnym, iskrzącym blaskiem. Jest to dobry sposób, aby być dostrzeżonym w tłumie pojazdów z nijakimi, matowymi felgami. Tajemnica tkwi w specjalnym procesie produkcyjnym. Koła przed pomalowaniem są odpowiednio zaimpregnowane. Samo malowanie składa się z trzech faz; nakładanie suchej warstwy bazowej, warstwy koloru i powierzchni przezroczystej. W ten sposób uzyskuje się unikalny kolor Hyper Silver.

Opinie naszych Klientów

Zaufanie klientów, które zdobywamy przez lata, to siła naszej marki. Liczne nagrody i wyróżnienia, autoryzacje największych koncernów oponiarskich na świecie, czynią nas partnerem godnym zaufania.

4.8/5

Ocena na podstawie 1721 opinii

99%

Klientów poleca nasz sklep

Niezwykle pomocna obsługa Klienta. Doradzili, dopasowali, wybrali najlepsze opony w moim budżecie. Polecam tego sprzedawcę, na pewno będę do nich wracał.

user

JacekG

W ofercie znajdują się opony i alufelgi sprawdzonych marek. Zamówienie zrealizowane w 24h. Ekspresowa obsługa i wysyłka. Jestem bardzo zadowolony z zakupów.

user

GregoSobol

Bardzo fajna strona. Prosta w obsłudze wyszukiwarka opon. Wszystko czytelne. Opony tańsze jak u konkurencji. Opony dostałem na 2 dzień. Obsługa Klienta TOP. Polecam każdemu.

user

Ania Kolasińska

Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter a otrzymasz kupon rabatowy na wybrany komplet opon/felg o wartości 3%!

Opony i Alufelgi

SATIS Sp. z o.o.
alufelgi.pl

Antoniny Grygowej 27
20-260 Lublin

Brak możliwości odbioru osobistego zamówień pod tym adresem.

Infolinia: +48 509 05 05 90
info@alufelgi.pl