Czyszczenie felg aluminiowych


Zdecydowanie bardziej wymagające są felgi aluminiowe, na których po wewnętrznej stronie i w zagłębieniach zbiera się pył z hamulców i zanieczyszczenia, których usunięcie może sprawiać problemy. Najlepszą metodą by się ich pozbyć jest użycie preparatów specjalnie przeznaczonych do mycia felg aluminiowych. Ich skład pozwala na stosunkowo łatwe pozbycie się zabrudzeń typowych dla tego rodzaju felg.

Kolejnym krokiem jest konserwacja, najlepiej z wykorzystaniem środka stworzonego z myślą o alufelgach, który zabezpieczy powierzchnię przed zabrudzeniami i wodą. Jest to zdecydowanie najbardziej czasochłonny etap, wymagający ręcznego polerowania, szczególnie w przypadku bardziej zawiłych kształtów. Jednak gdy brak nam czasu lub ochoty na to, można wykorzystać wosk w płynie niewymagający polerowania.

Opinie naszych Klientów

Zaufanie klientów, które zdobywamy przez lata, to siła naszej marki. Liczne nagrody i wyróżnienia, autoryzacje największych koncernów oponiarskich na świecie, czynią nas partnerem godnym zaufania.

4.8/5

Ocena na podstawie 1721 opinii

99%

Klientów poleca nasz sklep

Dobry sprzedawca, szeroka oferta opon i felg, bardzo przystępne ceny.

user

Karina Jezierska

Opony są fabrycznie nowe i pełnowartościowe. Opony z pełną gwarancją producenta, co nie każdy sklep proponuje. Polecam tego sprzedawcę, dział obsługi Klienta z pewnością doradzi każdemu Klientowi najlepszy wybór.

user

Jaruś90

Fajny sklep, specjaliści w obsłudze Klienta. Rzadko spotyka się takie firmy, by wszystko przeszło bez najmniejszego problemu.

user

Wiesława Zawiślak

Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter a otrzymasz kupon rabatowy na wybrany komplet opon/felg o wartości 3%!

Opony i Alufelgi

SATIS Sp. z o.o.
alufelgi.pl

Antoniny Grygowej 27
20-260 Lublin

Brak możliwości odbioru osobistego zamówień pod tym adresem.

Infolinia: +48 509 05 05 90
info@alufelgi.pl