MAK FIX SILVER 7.00x17 5x100 ET38

Producent MAK
Szerokość 7.00
Średnica 17
Kolor SILVER
Liczba śrub 5
Odsadzenie ET 38
Otwór centralny (piasty) 57.1
Rozstaw śrub 100
Kod producenta (SAP)F7070FX38PE2

W ofercie naszego sklepu prezentujemy tylko alufelgi renomowanych producentów tj.: włoski MAK czy też niemiecki ALUTEC, mając na uwadze Państwa zadowolenie z wysokiej jakości ich wykonania oraz gwarancje wieloletniej eksploatacji.

Alufelgi, które posiadamy dostępne w magazynach w Polsce wysyłane są zazwyczaj w 24 - 48h. Pozostałe zamówienia realizujemy dla Państwa bezpośrednio z magazynów producenta w ciągu 21 dni roboczych.

Dobór odpowiedniej alufelgi do Państwa samochodu ma zasadnicze znaczenie w kwestii bezpieczeństwa jak i atrakcyjnego wyglądu.

informacjaJeśli mają Państwo wątpliwości co do odpowiedniego dopasowania alufelgi do samochodu nasi pracownicy są do Panstwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.
Dostawa kurierem:
59,99zł

Zobacz szczegóły dostawy >>>

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Na stanie: Mało

332.16
Wcześniej
464.94
dodaj do schowka

Opis produktu MAK FIX SILVER 7.00x17 5x100 ET38

MAK powstał w 1990 roku, ale jest to relatywni stara firma, która rozpoczęła swoją przygodę dzięki dwóm rodzinom pracującym w przemyśle motoryzacyjnym przez kilka dekad. Rodzina Magri - jeden z liderów na polu dystrybucji opon we Włoszech, oraz rodzina Cervati posiadająca od lat 30-tych odlewnie metali - lider w odlewaniu części z aluminium. Dzięki wiedzy technologicznej oraz doskonałej znajomości rynku, projekt wyprodukowania i sprzedaży lekkich felg wystartował bardzo szybko, ustalając pozycję MAKa w bardzo krótkim czasie. Sukces firmy bazuje na poprawnym strategicznym planowaniu, mając na uwadze dwie podstawowe cechy: elastyczność i stylizacja.

W widoku z boku, koła pokrywają około 25% powierzchni pojazdu. To pokazuje, jak ważny jest wpływ felg w ogólnym wyglądzie samochodu. Stwierdzono również, że statystycznie, jeśli koła są jednym z pięciu elementów bezpieczeństwa w samochodzie, to dobierane są w 85% przypadków, wyłącznie ze względu na ich walory estetyczne. Z tego powodu Mak, biorąc za pewnik wyjątkową jakość swoich produktów, zainwestował masowo w stylizację, jak żaden inny konkurent.

Opinie

Ocena: